Last Day on Earth: Survival v1.0
Last Day on Earth: Survival je  zombie survival hra, kde všichni přeživší mají jediný stejný cíl: zůstat naživu tak dlouho, jak jen můžou. Není zde žádné místo pro přátelství, lásku a soucit. Když přijde apokalypsa, můžete věřit jen sami sobě a své zbrani.

Pokyny pro přeživší:


Zůstaň v klidu a krafti!
Zlepši své dovednosti a smrtící zbraně proti zombie a dalším hráčům.

POSTAV SI PŘÍSTŘEŠÍ!
Vytvoř silnou základnu, která chrání tvůj život a věci před útokem zombie a dalších přeživších. Vyrob a pokládej pasti, aby potom ostatní litovali, že vás okradli.

NEPŘÁTELÉ JSOU VŠUDE!
Jste sami proti zombie a dalším hráčům, kteří chtějí ukrást vaše zdroje. Ovládněte tento krutý postapokalyptický svět. 
Lovit nebo být loven?

VYBER SI SVOJE VOZIDLO K PŘEŽITÍ!
Můžeš najít spoustu užitečných věcí, které vám pomohou vytvořit přežít. Nenechte si ujít šanci jezdit na Chopperu přes hordy zombie a post-apokalyptickou krajinu.

PŘEKONEJTE POTÍŽE!
Divoká zvířata, hlad, žízeň a chlad tě může zabít rychleji než zombie. Lov zvířata a připravuj jídlo u táboráku, sbírej vodu s pomocí sběrače déšťě a zabij ostatní hráče, aby jsi získal jejich zásoby. Pociť ducha skutečného přeživšího!

OBJEVUJ NOVÁ ÚZEMÍ!
Vyhledejte opuštěné vojenské bunkry a záchranné stanice, abyste našli a získali nejcennější věci. Vyrob si auto a vyraz do opuštěných ruin měst. Můžeš cestovat do vzdálených oblastí a postavit si zde základnu.

PŘIPOJ SE KE KLANU!
Více pravomocí, více příležitostí a více šancí. Vyžádejte si území s vaším klanem a přimějte ostatní, aby pro vás pracovali.

KOMUNIKUJ S OSTATNÍMI HRÁČI!
Použijte chat, informace jsou druhým nejdůležitějším zdrojem v tomto světě plném zombie.

V roce 2027 vypukla neznámá zombie infekce, která zničila většinu populace světa. Život se odloučil od lidí, ale pandemie je přeměnila na hordy nenasytných zombie. Zůstaňte sami nebo se spojte se spojenci - vy jste ten, který si vybere cestu ve světě plném chaosu. Použijte jakékoli způsoby, jaké jen můžete, abyste přežili.

Vítejte v reálné zombie apokalypse! V této hře je každé vaše rozhodnutí důležité, každá vaše chyba může být fatální. Pokud selžete, budete muset začít znovu. Příroda se pokusí vás zabít tak rychlý jako zombie nebo jiní hráči. Buďte opatrní při výběru spojenců. Dnes vás váš partner zachránil před smrtí a zítra vás může zastřelit kvůli plechovce fazolí.

Ulož.to

Dinoshare.cz

Google PlayŽádné komentáře:

Okomentovat